Bambu Lab
Zobrazeno 33. – 48. z 894 výsledků
-
Sleva!

Akční Cena Krokový motor osy XY pro tiskárny řady Bambu Lab H2
Původní cena byla: 796,00 Kč.334,32 KčAktuální cena je: 334,32 Kč. Přidat do košíku -
Sleva!

Akční Cena Látka z PU ekokůže 300x300mm – Bambu Lab – Hnědá – 5 ks.
Původní cena byla: 467,00 Kč.196,14 KčAktuální cena je: 196,14 Kč. Přidat do košíku -
Sleva!

Akční Cena Předfiltr pro čističku kouře Bambu Lab
Původní cena byla: 521,00 Kč.218,82 KčAktuální cena je: 218,82 Kč. Přidat do košíku -
Sleva!

Akční Cena Sada šroubů pro horní montáž AMS Lite pro tiskárny Bambu Lab řady A1
Původní cena byla: 54,00 Kč.28,08 KčAktuální cena je: 28,08 Kč. Přidat do košíku -
Sleva!

Akční Nabídka 3D tiskárna – Bambu Lab H2S laserová kombinace – 10W
Původní cena byla: 41 935,00 Kč.17 612,70 KčAktuální cena je: 17 612,70 Kč. Přidat do košíku -
Sleva!

Akční Nabídka 3D tiskárna – Bambu Lab P2S Combo – Výprodej
Původní cena byla: 17 012,00 Kč.7 145,04 KčAktuální cena je: 7 145,04 Kč. Přidat do košíku -
Sleva!

Akční Nabídka Balení – kombinovaná 3D tiskárna Bambu Lab P1S + 6x PLA filament
Původní cena byla: 14 734,11 Kč.6 188,33 KčAktuální cena je: 6 188,33 Kč. Přidat do košíku -
Sleva!

Akční Nabídka Bambu Lab PETG Translucent Filament 1,75 mm 1kg – s opakovaně použitelnou cívkou – Translucent Brown
Původní cena byla: 576,00 Kč.241,92 KčAktuální cena je: 241,92 Kč. Přidat do košíku -
Sleva!

Akční Nabídka Extrudér z nerezové oceli pro tiskárny řady Bambu Lab P1
Původní cena byla: 1 125,00 Kč.472,50 KčAktuální cena je: 472,50 Kč. Přidat do košíku -
Sleva!

Akční Nabídka Filament Bambu Lab náhradní náplň ABS 1,75mm 1kg – mandarinková žlutá
Původní cena byla: 576,00 Kč.241,92 KčAktuální cena je: 241,92 Kč. Přidat do košíku -
Sleva!

Akční Nabídka Přední panel pro tiskárny Bambu Lab H2S Laser a řady H2S Laser
Původní cena byla: 2 684,00 Kč.1 127,28 KčAktuální cena je: 1 127,28 Kč. Přidat do košíku -
Sleva!

Akční Nabídka Vylepšený ventilátor tiskové hlavy pro tiskárny Bambu Lab řady H2D a H2C
Původní cena byla: 988,00 Kč.414,96 KčAktuální cena je: 414,96 Kč. Přidat do košíku -
Sleva!

Akrylová deska – 3mm – 300x300mm Bambu Lab – Jmelíově zelená – 3ks. Expresní Doručení
Původní cena byla: 489,00 Kč.205,38 KčAktuální cena je: 205,38 Kč. Přidat do košíku -
Sleva!

Akrylová deska – 3mm – 300x300mm Bambu Lab – oranžová – 3ks. Vrácení Zdarma
Původní cena byla: 489,00 Kč.205,38 KčAktuální cena je: 205,38 Kč. Přidat do košíku -
Sleva!

Aktivní podpůrná hřídel AMS 2 Pro – náhradní díl pro systém AMS 2 Pro – Bambu Lab Must-Have
Původní cena byla: 214,00 Kč.89,88 KčAktuální cena je: 89,88 Kč. Přidat do košíku -
Sleva!

Aktuální 0,4mm hotend hlava – pro tiskárny řady Bambu Lab X1 a P1
Původní cena byla: 461,00 Kč.193,62 KčAktuální cena je: 193,62 Kč. Přidat do košíku
